Látóképi Csárda
Sign in to add a photo.
About
Látóképi Csárda is a Restaurant based in Debrecen, Hungary. For a quieter visit, come by on a Monday. Dietary options: halal. Cuisine: International. Rated 4.7★ from 1632 reviews, it is among the highest-rated spots in Debrecen.
Amenities
Frequently asked questions
Where is Látóképi Csárda?+
Látóképi Csárda is located at , Debrecen.
What kind of place is Látóképi Csárda?+
Látóképi Csárda is a Restaurant in Debrecen serving International.
When is the best time to visit Látóképi Csárda?+
It is busiest on Sunday and usually quietest on Monday.
Does Látóképi Csárda have halal options?+
Yes, Látóképi Csárda offers halal options.
What does Látóképi Csárda offer?+
Látóképi Csárda offers Wheelchair access.
Location
What people say
“Régóta meg akartam kóstolni a híres látóképi pacalt. Végre sikerült! 🙂 Nem csalódtam benne, egyszerűen tökéletes. Ugyanúgy, ahogy a hely miliője, és a kiszolgálás is. ❤️ Ide vissza kell térni. 🙂”
“30 éve voltam gyerekként utoljára... kiderült, a felszolgáló Úriember 31 éve dolgozik itt... azaz, már gyerekként is találkoztam Vele... jó poén volt erre fényt deríteni... az ételek... hmm... nem várunk újabb 30 évet a következő látogatásig! Gyerünk Mindenki!”
“Fantasztikus hely! Gyors, barátságos,udvarias kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak. Ár érték arány tökéletes! Ha valaki Debrecen környékén házias, igazi magyar ételt szeretne enni ebbe a csárdába kell betérni! Pompás, gazdag ételkínálat. Ízletes, igazi magyar konyha ízek!”
Reviews sourced from Google.
What diners say on Google
Tamás Gyergyói★★★★★Régóta meg akartam kóstolni a híres látóképi pacalt. Végre sikerült! 🙂 Nem csalódtam benne, egyszerűen tökéletes. Ugyanúgy, ahogy a hely miliője, és a kiszolgálás is. ❤️ Ide vissza kell térni. 🙂
XXX XXX★★★★★30 éve voltam gyerekként utoljára... kiderült, a felszolgáló Úriember 31 éve dolgozik itt... azaz, már gyerekként is találkoztam Vele... jó poén volt erre fényt deríteni... az ételek... hmm... nem várunk újabb 30 évet a következő látogatásig! Gyerünk Mindenki!
Xante Info★★★★★Fantasztikus hely! Gyors, barátságos,udvarias kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak. Ár érték arány tökéletes! Ha valaki Debrecen környékén házias, igazi magyar ételt szeretne enni ebbe a csárdába kell betérni! Pompás, gazdag ételkínálat. Ízletes, igazi magyar konyha ízek!
Papp Károly★★★★★parádés hely! nagyon kedves, klasszikus és jókedvű kiszolgálás, parádés ételekkel.. kifejezetten ajánlott itt enni. minden remek!
Csilla Nagy★★★★★Finom, ízletes ételek, bőséges adagok. Igazi kockásterítős, cserépkályhás “csárda hangulat”. 🙂 Érdemes előre foglalni asztalt.
Gábor Thurzò★★★★★Kellemes hangulatú hely és maximális figyelmet kaptunk. Mindenkinek ajánlom mert ide igazán érdemes volt betérni! Amíg varakoztunk az ebédre kapunk frissen sült pogácsát is . Jó lenne még valami finomat enni ott újra .
Józsefné Papp★★★Debrecenben jártunk, és ebédelni ide tértünk be. Nagyon kedves volt a fogadtatás, kedves, barátságos a hely. A férjem étele finom volt, bár ember nincs aki ennyit képes lenne megenni, sajnos az én ételem már egyáltalán nem volt jó./ezért adtam 3 csillagot/. A halászlében a harcsa állaga nagyon rossz volt /és nagyon sok/, az íze az elég jó volt. Utána gundel palacsintát kértem, ami száraz volt, a töltelék keserű. A pincér nagyon kedves, előzékeny volt.
Gál Nikolett★★★★★A tegnapi nap folyamán (06.13) voltunk ott a családommal. Nagyon sokszor jártunk már arra, mindig tele volt a parkoló, így úgy voltunk vele, hogy ,,na majd máskor betérünk". Rengeteg pozitív dolgot hallottunk a csárdáról, így egy születésnap alkalmából erre esett a választásunk. Az ételek isteniek voltak és adagját tekintve is hatalmasak. A hely nagyon szuper és barátságos. Számomra ami a legszívmelengetőbb és legpozitívabb volt, az a pincérek hozzáállása. Rengeteg helyen jártunk már és rengeteg pincérrel találkoztunk, de ilyen kedves, humoros, segítőkész és közvetlen pincérrel még nem találkoztunk. Egy fekete szemüveges, 60 év körüli (férfi) pincér szolgált ki minket. Meg is jegyeztem a fizetésnél, hogy ,,ilyen rendes pincérrel még nem találkoztam". Korosztálytól, nemtől függetlenül MINDENKIVEL megtalálta a közös hangot, mindenkihez intézett 1-2 kedves szót. Miközben várakoztunk az ételre, képet szerettünk volna készíteni. A fentébb említett pincér magától, kérés nélkül jött oda, hogy
Reviews sourced from Google.
Reviews
No reviews yet — be the first to review Látóképi Csárda.

